Převíječky kabelů

Převíjecí zařízení je dodáváno obchodním a výrobním společnostem v tuzemsku i v zahraničí, kde dlouhodobě spolehlivě fungují. Dodáváme převíjecí zařízení, které uspokojí Vaše nejvyšší nároky. V souvislosti s Vašimi požadavky a v rámci možností jsme příznivě nakloněni k praktickým změnám a úpravám, zařízení "ušijeme" Vám na míru.

Námi dodané převíjecí zařízení je vybaveno třífázovým motorem s plynulou regulací otáček pomocí frekvenčního měniče. Funkce plynulého regulování otáček unášeče Vám umožní regulovat požadovanou rychlost převíjení dle průměru a délky odvíjeného kabelu.

Na převíjecí zařízení obdržíte prohlášení o shodě, měřící zařízení je přezkoušeno Českým metrologickým institutem a Protokol o zkoušce dle EN 60204, ČSN 332200/2000 čl. 19. Součástí dodávky je balík kompletní dokumentace, který zahrnuje výše uvedené dokumenty, nezbytné pro jeho uvedení do provozu.

Vyškolení pracovníci výrobce zařízení instalují, uvedou do provozu a provedou prvotní zaškolení obsluhy včetně odzkoušení chodem.
Proškolení bezpečnosti práce na zařízení je provedeno v průběhu zaškolování obsluhy.

Nabízíme:

Převíječka: P1, P2, P2A, P2B, P3
Hydraulický stojan: HS

Fotogalerie

Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Poptávka

Kontakt

M&M KABELY

Drtinová Milena

Email: info@mamkabely.cz

Tel: +420 602 557 188

Fax: +420 272 915 101

Skype: milena.drtinova

IČO: 71865055

Aktuálně